Konferencijos logotipas

EIFL kviečia dalyvauti LAB konferencijoje „Bibliotekos – įtraukiai visuomenei“

2016-07-28

Organizacijos EIFL interneto svetainėje pažymima, kad Lietuvos aklųjų biblioteka savo veiklos 50 metų jubiliejui paminėti organizuoja tarptautinę konferenciją „Bibliotekos – įtraukiai visuomenei“, kuri vyks 2016 m. spalio 24–25 dienomis Vilniuje.

Plačiau
Nuotrauka iš: http://bit.ly/1NLQQAt

Jums aktualią Bibliotekos informaciją nuo šiol galite gauti el. paštu, trumposiomis žinutėmis, telefono skambučiu

2016-04-29

Mielieji Lietuvos aklųjų bibliotekos skaitytojai!

Norime pranešti naujieną, kad visą informaciją apie bibliotekoje vykstančius renginius, susitikimus, mokymus ir pan. galite rasti ne tik mūsų interneto svetainėje, bet ir gauti trumpąja žinute, elektroniniu paštu ir telefono skambučiu. Jeigu sudominome, prašome užpildyti nedidelę anketą. Pateikti duomenys bus naudojami tik informavimo tikslais.

Apklausą galite užpildyti ČIA.

LAB ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektas IFLA konferencijos plakatų sesijoje

2016-06-06

Lietuvos aklųjų bibliotekos ir Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektą „Kultūros paveldo atvėrimas akliesiems ir silpnaregiams“ atspindintis plakatas įtrauktas į IFLA konferencijos plakatų sesiją.

Plačiau

Skaitytojų aptarnavimo laikas vasaros metu

2016-06-01

Informuojame, kad vasarą (nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.) keičiasi skaitytojų aptarnavimo laikas. Pirmadieniais – ketvirtadieniais skaitytojai aptarnaujami nuo 10.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 10.00 iki 16.00 val.

Linkime gražios ir šiltos vasaros! Malonių skaitymo valandėlių! 

Muziejų naktis Lietuvos aklųjų bibliotekoje

2016-05-23

Lietuvos aklųjų biblioteka dalyvavo „Muziejų nakties“ programoje ir pakvietė susidomėjusius sudalyvauti interaktyviame LAB renginyje. Muziejų naktį LAB aplankė net 224 dalyviai! 

Plačiau

Paminėtas ilgametės LAB direktorės Jadvygos Kuolienės jubiliejus

2016-05-16

Šiais metais buvusiai ilgametei LAB direktorei (vadovavo bibliotekai 1996–2007 m.) Jadvygai Kuolienei sukako 80 metų. Ši graži proga, gausiai dalyvaujant buvusiems Jadvygos bendradarbiams – ir tebedirbantiems  šiuo metu, ir  jau pasitraukusiems į poilsį – paminėta Lietuvos aklųjų bibliotekoje.

Plačiau