Pasidalinta IFLA generalinės konferencijos įspūdžiais su LAB darbuotojais

2016-09-07

2016 m. rugsėjo 7 d. IFLA 82-ojoje generalinėje konferencijoje dalyvavusi LAB direktorė Rasa Januševičienė pristatė konferencijos įspūdžius bibliotekos darbuotojams. 

Plačiau
LAB direktorė Rasa Januševičienė prie LAB stendo

IFLA 2016: pažaboti bangas ar būti potvynio užlietam?

2016-09-07

 

IFLA-2016-Logo 2

82-oji IFLA (Tarptautinės bibliotekų asociacijų federacijos) generalinė konferencija 2016 m. rugpjūčio 13–19 dienomis vyko Kolambuso mieste Jungtinėse Amerikos valstijose. Konferencijoje dalyvavo 2045 žmonės iš 137 šalių. Į Kolambusą vyko gausi Lietuvos delegacija  – Lietuvos bibliotekininkų draugijos, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, viešųjų bibliotekų, Lietuvos aklųjų bibliotekos, Vilniaus universiteto atstovai.

Plačiau

50-ojo LAB aktyvaus sezono atidarymas

2016-09-06

DĖMESIO DĖMESIO! Rugsėjo 13 d. 17 val. visus LAB bičiulius, draugus ir pažįstamus kviečiame į aktyvaus 50-ojo sezono atidarymą! Rudens gėrybių gausu ne tik soduose, bet ir Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Susitikime, pasikalbėkime, pasiklausykime gražių balsų ir skambių Aurimo Papečkio ir Raigardo Daragano dainų!

Plačiau

Lietuvos aklųjų biblioteka sveikina su Mokslo ir žinių diena!

2016-09-01

Naujų mokslo metų pradžios minėjime Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centre (LASUC) pristatytas Lietuvos aklųjų bibliotekos mini spektaklis „Arbatos klubas“, sukurtas pagal Kęstučio Kasparavičiaus apsakymą. 

Šis spektaklis – vienas iš dviejų, ruošiamų pagal Lietuvos aklųjų bibliotekos projektą „Pasakojimų dėžutė“ (projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba). Netrukus mažuosius žiūrovus pasieks ir kitas papildytas liečiamaisiais personažais pasakojimas – „Ąsotis“. Pasakojimų dėžutė – tai būdas padėti skaityti, geriau suvokti teksto esmę vaikams ir lavinti vaikų vaizduotę.

Plačiau
Konferencijos logotipas

EIFL kviečia dalyvauti LAB konferencijoje „Bibliotekos – įtraukiai visuomenei“

2016-07-28

Organizacijos EIFL interneto svetainėje pažymima, kad Lietuvos aklųjų biblioteka savo veiklos 50 metų jubiliejui paminėti organizuoja tarptautinę konferenciją „Bibliotekos – įtraukiai visuomenei“, kuri vyks 2016 m. spalio 24–25 dienomis Vilniuje.

Plačiau
Nuotrauka iš: http://bit.ly/1NLQQAt

Jums aktualią Bibliotekos informaciją nuo šiol galite gauti el. paštu, trumposiomis žinutėmis, telefono skambučiu

2016-04-29

Mielieji Lietuvos aklųjų bibliotekos skaitytojai!

Norime pranešti naujieną, kad visą informaciją apie bibliotekoje vykstančius renginius, susitikimus, mokymus ir pan. galite rasti ne tik mūsų interneto svetainėje, bet ir gauti trumpąja žinute, elektroniniu paštu ir telefono skambučiu. Jeigu sudominome, prašome užpildyti nedidelę anketą. Pateikti duomenys bus naudojami tik informavimo tikslais.

Apklausą galite užpildyti ČIA.