Naujienų archyvas

LASS literatės, pakruojietės Karolinos Kazlauskienės knygos „Ilgesio šešėliai“ sutiktuvės

2015-08-27

Renginio akimirka

Rugpjūčio 25 dieną LAB Šiaulių filiale vyko LASS literatės, pakruojietės Karolinos Kazlauskienės naujos poezijos knygos „Ilgesio šešėliai“ sutiktuvės.

Tarp gausiai susirinkusiųjų buvo sulaukta daug svečių iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir Šiaulių miesto. Renginyje dalyvavo „Šiaurės Lietuvos“ leidyklos vadovas doc. Stasys Tumėnas ir redaktorius S. Stasys Tumėnas, kalbininkė, socialinių mokslų daktarė Irena Ramaneckienė, monsinjoras Juozapas Antanavičius, Šiaulių ir Tauragės regionų aklųjų centro direktorius Alfonsas Navickis, Pakruojo literatų klubo „Židinys“ nariai, Pakruojo černobyliečių draugijos nariai, literatas iš Jurbarko Valentinas Čyžas, LASS Pakruojo rajono filialo ansamblis „Varsa“ ir dainininkas iš Panevėžio Arvydas Markevičius, Karolinos dukros, anūkai ir draugai.

Taip pat svečiavosi knygos autorės mokytoja, tautodailininkė iš Pakruojo Rožė Emilija Džiaugienė, kurios tapyti paveikslai šiuo metu eksponuojami filiale bei visad mus garsinantys ir retas akimirkas neatlygintinai fiksuojantys Diana ir Gintautas Stunguriai (kūrybinė studija Gin-Dia). Filialo kolektyvas nuoširdžiai dėkoja visiems susirinkusiems skaitytojams ir svečiams.

Danguolė Kaktavičienė

Na tai kas, kad draugą regime pro rūką
Ar akis kam dengia tik juoda tamsa.
Su jumis pabūti buvo gera gera – 
Laimės, meilės, džiaugsmo trokštam visada. 
 
                                   Karolina Kazlauskienė