Naujos knygos

„Žodžio spalvos IV“

2017-11-27

Knyga išleista 2017 m.

„Žodžio spalvos IV“ – tęstinis neregių ir silpnaregių kūrybos almanachas, leidžiamas kas penkerius metus. Ankstesnės knygos išleistos 2002, 2007, 2012 metais. Šioje rinktinėje spausdinami paskutiniųjų penkerių metų laikotarpio dvidešimt devynių kūrėjų darbai. Pirmoje dalyje publikuojama dvidešimt dviejų autorių poezija, antroje – septynių prozininkų kūriniai ar jų ištraukos.

Tiflologinis kalenorius 2018 metais

Tiflologinis kalendorius, 2018 metai: datos ir žmonės

2017-11-27

Išleistas 2017 m.

Lietuvos aklųjų biblioteka perengė ir išleido 2018 metų tiflologinį kalendorių. Elektroninį šio leidinio variantą galite rasti čia. Kalendoriaus variantas Brailio raštu ruošiamas, netrukus jį bus galima paskaityti bibliotekos centre Vilniuje ir jos padaliniuose.

Plačiau

„Pagalba akliems vaikams. Šeimos ir bendruomenės pagalba sutrikusią regą turintiems vaikams“, Sandy Niemann ir Namita Jacob

2016-11-22

Lietuvos aklųjų bibliotekos iš anglų kalbos išversta (vertėja Audronė Gendvilienė) tarptautinės organizacijos Hesperian Health Guides parengta knyga Pagalba akliems vaikams.

Akimirkų vitražai

„Akimirkų vitražai“, Vilija Dumbliauskienė

2016-10-20

Knyga išleista 2016 m.

2016 m. Neregių literatų kūrybos konkurso laureatės Vilijos Dumbliauskienės miniatiūrų ir eilėraščių knyga. Miniatiūrose – savitose meditacijose – skleidžiasi prasmingi sodo, mergaitės įvaizdžiai, o eilėraščiuose pulsuoja emocijos: nerimas, kančia ir džiaugsmas, vienatvė ir meilė.

Knygos leidybą rėmė Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

BIBLIOTEKA ŽMONĖMS: 50 Lietuvos aklųjų bibliotekos metų

2016-03-23

BIBLIOTEKA ŽMONĖMS: 50 Lietuvos aklųjų bibliotekos metų

Šiame leidinyje, skirtame Lietuvos aklųjų bibliotekos 50-mečiui, trumpai
apžvelgiama bibliotekos veikla nuo pirmųjų metų iki šių dienų, minimi vadovai,
pateikiami skaitytojų atsiliepimai.

Tiflologinis kalendorius 2017 metai

Tiflologinis kalendorius, 2017 metai: datos ir žmonės

2015-12-09

Išleistas 2016 m.

Lietuvos aklųjų biblioteka parengė ir dviem formatais (skaitmeniniu ir Brailio raštu) išleido 2017 metų tiflologinį kalendorių. Elektroninę leidinio versiją skaitykite čia, knygą Brailio raštu – bibliotekos centre Vilniuje ir jos filialuose.