Ieškome kolegos Šiauliuose!

Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB), įkūrusi ir administruojanti virtualią biblioteką ELVIS, skelbia konkursą Vartotojų aptarnavimo skyriaus vyriausiojo bibliotekininko (-ės) Šiauliuose pareigoms užimti.

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Aptarnausite bibliotekos skaitytojus (LAB aptarnauja žmones, negalinčius skaityti įprastai dėl negalios, mokymosi sutrikimo ar sveikatos būklės), priimsite užsakymus telefonu ar elektroniniu paštu iš namuose aptarnaujamų skaitytojų ir pristatysite jiems knygas.
  • Dirbsite su virtualia biblioteka ELVIS (elvislab.lt), konsultuosite ir mokysite ELVIS vartotojus – žmones, negalinčius skaityti įprastai dėl negalios, mokymosi sutrikimo ar sveikatos būklės.
  • Bendradarbiausite su ELVIS ambasadoriais, dirbančiais Šiaulių apskrities viešosiose bibliotekose, globos ar ugdymo įstaigose, teiksite jiems pagalbą ir konsultacijas. Plėsite ELVIS ambasadorių tinklą, užmegzdami naujus kontaktus.
  • Dėliosite ELVIS autobuso kelionių tvarkaraštį ir kartu su kolegomis vyksite į Lietuvos miestelius ir kaimus, informuodami vietos bendruomenes ir bibliotekas apie virtualią biblioteką ELVIS ir galimybę klausytis garsinių knygų.
  • Bendradarbiausite su kolegomis, organizuodami renginius, edukacijas ar mokymus.

Ko tikimės iš pretendentų?

1. Aukštasis išsilavinimas socialinių / humanitarinių mokslų srityje (bibliotekinis išsilavinimas būtų privalumas).
  2. Puikiai valdoma lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu.
  3. Literatūros išmanymas, domėjimasis jos naujovėmis.
  4. Darbas su Microsoft Office programiniu paketu (geri Word, Excel įgūdžiai; mokėjimas naudotis LIBIS būtų privalumas).
  5. Puikūs informacijos valdymo ir apdorojimo įgūdžiai.
  6. Anglų ar rusų kalba B1 ar aukštesniu lygiu (pagal Europass).
  7. B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  8. Orientacija į rezultatą (bibliotekos skaitytojų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis), pareigingumas, komunikabilumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, lankstumas, paslaugumas.

Mes siūlome:

• Dinamišką darbą, kuris neapsiribos vien paslaugomis bibliotekoje, bet ir kvies aktyviai keliauti, tiesiogiai susipažinti su bibliotekos skaitytojais.
  • Darbą draugiškoje, klientu besirūpinančioje, inovacijas ir profesionalumą vertinančioje komandoje.
  • Bendrystę, kur nėra konkurencijos – yra tik aiškus tikslo siekis. Pozityvus grįžtamasis ryšys mus pasiekia beveik kasdien ir įkvepia tobulėti.

Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, turinti leidybinę funkciją: mes profesionaliai garsiname knygas, leidžiame skaitmeninius leidinius EPUB formatu, spausdiname Brailio raštu, kuriame įtraukius skaitmeninius dokumentus. Visa ši produkcija per virtualią biblioteką ELVIS ir Lietuvos bibliotekų tinklą pasiekia žmones, negalinčius skaityti įprastai: vaikus, turinčius skaitymo ar mokymosi sutrikimų; žmones, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, sėdėti; tuos, kurie dėl silpno regėjimo ar disleksijos negali skaityti įprasto teksto.

Tikime, kad skaityti gali visi – ir drąsiai to siekiame!

Pareiginė alga 1700,00–2150,00 EUR (prieš mokesčius)

CV siųskite el. paštu info@labiblioteka.lt iki gegužės 10 d.