Ieškome Vartotojų aptarnavimo skyriaus vyriausiojo (-sios) bibliotekininko (-ės)!

Kokie darbai jūsų laukia?

• Aptarnausite bibliotekos paslaugų vartotojus Vilniaus padalinyje, priimsite užsakymus telefonu / el. paštu iš namuose aptarnaujamų skaitytojų, ir, pagal poreikį, iš bibliotekos paslaugų punktų Vilniaus apskrityje (viešosiose bibliotekose, globos įstaigose ir kt.). Parsiųsite iš virtualios bibliotekos ELVIS leidinius ir juos įrašysite į skaitytojų pageidaujamas laikmenas. Išduosite leidinius įvairiais formatais. Atsakysite į informacines užklausas, teiksite konsultacijas. Informuosite apie vartotojų pageidavimus dėl leidinių specialiaisiais formatais asortimento atsakingus bibliotekos darbuotojus.
  • Organizuosite individualias / grupines naudojimosi virtualia biblioteka ELVIS konsultacijas ir mokymus: kaip prisiregistruoti į virtualią biblioteką, kaip atilikti leidinių paiešką, parsisiųsti / klausyti norimą leidinį.
  • Išduosite garsinių knygų klausymuisi skirtą įrangą skaitytojams, apmokysite, kaip naudotis, vykdysite jos apskaitą.
  • Prisidėsite prie padalinyje / paslaugų punktuose organizuojamų renginių / edukacijų vedimo, informuosite bibliotekos lankytojus.
  • Atliksite Vilniaus padalinio fondo priežiūrą, teiksite pasiūlymus dėl leidinių įvairiais formatais nurašymo.
  • Rinksite, tvarkysite ir teiksite statistinius duomenis apie padalinyje ir namuose aptarnaujamus vartotojus.
  • Teiksite pasiūlymus projektų paraiškoms, tiesiogiai dalyvausite vykdant projektų veiklas.
  • Dalyvausite bibliotekos atliekamuose tyrimuose vykdant padalinyje, paslaugų punktuose ir namuose aptarnaujamų vartotojų apklausas.

Ko tikimės iš pretendentų?

• Aukštasis išsilavinimas socialinių / humanitarinių mokslų srityje (bibliotekinis išsilavinimas būtų privalumas);
  • Puikiai valdoma lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Literatūros išmanymas, domėjimasis jos naujovėmis;
  • Darbas su Microsoft Office programiniu paketu (geri Word, Excel įgūdžiai), interneto paieškos sistemomis; mokėjimas naudotis LIBIS programa būtų privalumas;
  • Puikūs informacijos valdymo ir apdorojimo įgūdžiai;
  • Rusų, anglų kalba B1 ar aukštesniu lygiu (pagal Europass);
  • Orientacija į rezultatą (bibliotekos vartotojų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis), pareigingumas, komunikabilumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, lankstumas, paslaugumas.

Mes siūlome:

• Darbą draugiškoje, „nevaldiškoje“, klientu besirūpinančioje komandoje, kur visos jūsų idėjos – išgirstamos ir vertinamos;
  • Galimybę bent maža dalele pakeisti pasaulį – biblioteka „jaunėja“, auga ir tobulėja, plečia klientų ratą, keičia įvaizdį – jūsų iniciatyva mums be galo reikalinga!

CV siųskite el. paštu info@labiblioteka.lt