Skelbiame konkursą Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjo (-os) pareigoms užimti

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Vadovausite Bendrųjų reikalų skyriui, kuris atsakingas už bibliotekos ūkį (turime patalpas ir automobilius ne tik Vilniuje, bet ir kituose didžiuosiuose miestuose) bei viešųjų pirkimų planavimą, organizavimą ir vykdymą.
  • Organizuosite bibliotekos turimų pastatų, patalpų ir automobilių priežiūros, eksploatavimo ir remonto darbus, rūpinsitės bibliotekos veiklai reikalingų išteklių įsigijimu.
  • Bendradarbiaudama (-as) su kitais skyriais, planuosite, organizuosite ir inicijuosite viešųjų pirkimų procedūras.
  • Užtikrinsite, kad būtų laikomasi priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu (ar jam prilygintą išsilavinimą).
  • Turite ne mažesnę nei 1 m. vadovaujamo darbo patirtį.
  • Turite ne mažesnę nei 2 m. darbo viešųjų pirkimų srityje patirtį (būtina patirtis – pirkimų vykdymas perkančiojoje organizacijoje).
  • Išmanote valstybės tarnybą ir viešąjį administravimą, biudžetinių įstaigų veiklą, darbo bei sutarčių teisę, viešuosius pirkimus bei duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.
  • Turite vairuotojo teises (B kategorija).

Džiaugsimės, jei Jūs:

• Turite patirties teisiniuose reikaluose.

Mes siūlome:

• Darbą draugiškoje, klientu besirūpinančioje, inovacijas ir profesionalumą vertinančioje komandoje.
  • Bendrystę, kur nėra konkurencijos – yra tik aiškus tikslo siekis. Pozityvus grįžtamasis ryšys mus pasiekia beveik kasdien ir įkvepia tobulėti.
  • Unikalią galimybę gilinti žinias pastatų prieinamumo žmonėms, turintiems negalią, srityje. Sparčiai mokomės patys ir padedame tobulėti kitoms kultūros įstaigoms.
  • Modernią ir jaukią darbo aplinką ką tik atrenovuotame LAB pastate Naujamiestyje.
  • Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientą nuo 9,00 iki 10,00, su galimybe inicijuoti ir teikti projektus bei užsidirbti papildomai.

Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, turinti leidybinę funkciją: mes profesionaliai garsiname knygas, leidžiame skaitmeninius leidinius EPUB3 formatu, spausdiname Brailio raštu. Visa ši produkcija per virtualią biblioteką ELVIS ir Lietuvos bibliotekų tinklą pasiekia žmones, negalinčius skaityti įprastai: vaikus, turinčius skaitymo ar mokymosi sutrikimų; žmones, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, sėdėti; tuos, kurie dėl silpno regėjimo ar disleksijos negali skaityti įprasto teksto.

Tikime, kad skaityti gali visi – ir drąsiai to siekiame! Jei tikite ir Jūs – junkitės prie mūsų.

Dokumentus kviečiame teikti per Valstybės tarnybos informacinę sistemą iki liepos 11 d.

Atrankos būdas – pokalbis.