10 skaitytojų iš Lietuvos gali gauti „Bookshare“ prieigą!

Ar žinai, kas yra „Bookshare“? Tai didžiausia elektroninių knygų prieinamais formatais biblioteka pasaulyje!

Šiuo metu čia rasi 1 052 572 pavadinimus knygų 34 kalbomis. Tai knygos mokymuisi, karjerai ir skaitymo malonumui. „Bookshare“ kolekciją remia savanorių bendruomenė ir partnerystė su daugiau nei 1000 JAV ir tarptautinių leidėjų.

Kodėl verta jungtis prie „Bookshare“?

Šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje, turinčių disleksiją, patiriančių mokymosi sunkumų, turinčių regos ar fizinę negalią, perskaitė milijonus „Bookshare“ knygų. Tai suteikė jiems galimybę mokytis, siekti karjeros ir prasmingai praleisti laisvalaikį.

Kodėl tiek daug žmonių naudojasi „Bookshare“?

Ši biblioteka suteikia galimybę visas knygas skaityti kiekvienam prieinamu formatu: gali klausytis garsinės knygos, sekti karaoke stiliaus paryškinimus DAISY leidinyje, skaityti skaitmeniniu Brailio raštu arba dideliu šriftu. Ir, žinoma, neišsemiama pavadinimų kolekcija, kurioje rasi praktiškai bet kokią knygą, kurios reikia mokymuisi, karjerai ar skaitymo džiaugsmui.

Skaityk bet kada ir bet kur, naudodamasis kompiuteriu, planšete, išmaniuoju telefonu ir kitais pagalbiniais įrenginiais (tokiais kaip Brailio eilutė ar DAISY grotuvas).

10 skaitytojų iš Lietuvos gali gauti „Bookshare“ prieigą!

Mes, pasinaudodami proga, norime 10-čiai mūsų skaitytojų padovanoti galimybę naudotis šia išskirtine biblioteka. Labai laukiame aktyvių skaitytojų, nes gauti statistiniai „Bookshare“ panaudos duomenys bus pagrindinis kriterijus prenumeratai didesniam skaitytojų skaičiui pagrįsti.

Jeigu skaitai užsienio kalbomis, o knyga tau yra ne tik malonumas, bet ir neatsiejama darbo dalis, rašyk mūsų kolegei, „Bookshare“ ambasadorei Ugnei Žilytei (el. p. u.zilyte@labiblioteka.lt). Jūsų aktyvumas atvers galimybes ir didesniam skaičiui skaitančių savaip naudotis šiuo puikiu resursu.

Kadangi licencijų turime tik 10, o norinčių, tikėtina, bus gerokai daugiau, laiške Ugnei pridėk trumpą informaciją, kodėl tau būtų naudinga prieiga prie šios bibliotekos fondų.