Aptarnavimo pokyčiai nuo rugsėjo 13 d.

Džiugios žinios – bibliotekos pateko į išimčių sąrašą! Tai reiškia, kad nuo rugsėjo 13 d. ne ilgesnis nei 15 min. kontaktas atsiimant ir grąžinant leidinius, leidžiamas ir be galimybių paso. Tik nepamiršk kaukės! O kad viskas eitųsi sklandžiau, raginame nepatingėti ir leidinius užsisakyti iš anksto (kontaktai).

Jeigu norėsi bibliotekoje praleisti daugiau nei 15 min., užsukti į renginį ar skaityklą, naudotis kompiuteriu ar dalyvauti mokymuose / konsultacijose, prašysime pateikti galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo neigiamo rezultato ar antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą. Kaukės šiuo atveju – rekomenduojamos, tačiau neprivalomos.

Jeigu reikia pagalbos išsiimant galimybių pasą, 100 proc. imunizuotas LAB kolektyvas pasirengęs tau padėti. Tik nepamiršk el. bankininkystės ar kitos identifikavimo priemonės!