Peršokti į pagrindinį turinį

Artėja tarptautinio liečiamųjų knygų konkurso finalas!

Artėja tarptautinio liečiamųjų knygų konkurso finalas!

Konkurso „Typhlo & Tactus“ finalas jau čia pat, jis vyks nuo kovo 31 d. iki balandžio 2 d. Padujoje (Italijoje).

6 žiuri komisijos nariai nekantrauja pradėti nagrinėti ir vertinti konkursui pristatytas iliustruotas liečiamąsias knygas iš 24 valstybių, o knygų gauta daugiau kaip šimtas!

Komisijos nariai atrinks tris prizininkes – daugiausia balsų gavusias knygas. Tai pat parengs gražiausių knygų „coup de coeur“ sąrašą –  kiekvienas komisijos narys atrinks jam labiausiai patikusią iliustruotą knygą. Šių knygų autoriai bus apdovanoti pagyrimo raštais. Kad į konkursą įsitrauktų kuo daugiau žmonių, organizatoriai surengs du nuotolinius susitikimus, į kuriuos būtina registracija:

1. Konferencija. Daktarės Enrikos Polato pranešimas: „Puslapiai ir erdvės, kuriose telpa ir knyga, ir parkas“.
2022 m. kovo 31 d. 10–11.30 val. Lietuvos laiku

Enrika Polato yra specialiojo ugdymo mokslų daktarė. Dėsto Padujos universitete, Italijoje. Pasinaudokite šia unikalia galimybe!

Konferencija vyks anglų ir italų kalbomis.

Norėdami gauti prisijungimo nuorodą, parašykite organizatoriams, laiške nurodykite savo adresą ir el. paštą: j.lanners@fondazioneroberthollman.it

2. Uždarymo renginys ir apdovanojimų įteikimas
2022 m. balandžio 2 d. 11–13 val. Lietuvos laiku

Sužinokite pirmieji, kurios knygos tapo konkurso nugalėtojomis! Džiugu, kad knygų buvo atsiųsta iš viso pasaulio! Renginyje dalyvaus žiuri komisijos nariai ir svečiai.

Uždarymo renginys vyks prancūzų ir anglų kalbomis

Norėdami gauti prisijungimo nuorodą, parašykite organizatoriams, nurodykite savo adresą ir el. paštą: j.lanners@fondazioneroberthollman.it 

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"