„Atverk duris, kaimyne!“ - renginys Adakavo bendruomenei

Rugsėjo 24 d. popietę kartu su Adakavo socialinių paslaugų namais (ASPN) ir Adakavo kaimo bendruomene surengėme nuotaikingą renginį „Atverk duris, kaimyne!“, kurio metu socialinių paslaugų namų ir Adakavo kaimo gyventojams, kaimynams iš Skaudvilės ir atstovams iš Tauragės pristatėme įgyvendinamo projekto „Garsiniai leidiniai buria bendruomenes“ nuveiktus darbus. O jų tikrai daug:

• socialiniams darbuotojams ir bendruomenės nariams pristatėme virtualią biblioteką ELVIS

• skaitėme paskaitą apie aplinkos prieinamumą

• surengėme daugiau kaip 10 garsinių skaitymų

• pasakojome apie savanorystės programą „Skaito kaimynas“

• Įrašėme kompaktinę plokštelę „Skaitinių valandėlė: Tauragės krašto žmonių kūryba, pasakojimai ir legendos.“ Tekstus pietų žemaičių raseiniškių tarme įskaitė: Adakavo bibliotekininkė Regina Danauskaitė-Vingienė, lietuvių kalbos mokytoja Zita Jarašūnienė, skaudviliškės režisierė Zita Jurevičienė, kultūrinių renginių organizatorė Rasa Bartkuvienė, bibliotekininkė Žydrė Macienė.

Renginio metu mus visus linksmino garsus bandonininkas, kraštotyrininkas, Tauragės rajono garbės pilietis Albinas Batavičius ir jo bičiulis Algimantas Ramanauskas. O Albinas dar ir apie liaudiškus instrumentus (dambrelį, ožragį, sekminių ragelį, triūbas, kankles) papasakojo.

Už šiltą priėmimą, puikią nuotaiką ir pagalbą buriant bendruomenę dėkojame ASPN direktorei Kristinai Anulienei, Laimai Paulauskienei, bibliotekininkei Reginai Vingienei ir bendruomenės pirmininkei Ilonai Šaliutei. Didelis ačiū išradingoms edukacinės programos „Im i met“ rengėjoms, skaniųjų kleckų virėjoms iš Skaudvilės ir, žinoma, visiems į renginį atvykusiems žmonėms.

Išsiskiriame tik trumpam – lapkričio mėnesį pasimatysime dar viename renginyje!

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.