Keičiasi aptarnavimo tvarka

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Vyriausybės pateiktais nurodymais, laikinai stabdome fizinių paslaugų teikimą bibliotekoje, bet paliekame galimybę iš anksto susitarus atsiimti knygas šalia bibliotekos. Saugodami Jūsų ir savo sveikatą, laikydamiesi maksimalių saugumo reikalavimų, užsakytas knygas perduosime lauke, o į bibliotekos patalpas pakviesime užsukti pasibaigus karantinui. Taip pat skatiname naudotis virtualios bibliotekos ELVIS paslaugomis ir likti namuose.

Bibliotekos darbo laiku konsultuosime telefonu, el. paštu info@labiblioteka.lt ir bibliotekos socialiniuose tinkluose.
Grąžinti knygas galima naudojantis savitarnos įrenginiu, kuris stovi lauke netoli bibliotekos įėjimo. Karantino laikotarpiu net ir gavę automatinę žinutę apie knygų grąžinimo terminą, likite namuose, leidinius galėsite grąžinti pasibaigus karantino laikotarpiui. Jokios nuobaudos už pradelsimą, įvykusį ne dėl skaitytojo kaltės, nebus taikomos.

Kaip užsisakyti knygas?
Skambink bibliotekininkui: (8 5) 215 0616; 8 666 85 984
Patogiau el. paštu? Rašyk: r.slapsyte@labiblioteka.lt.

Užsakymai, atsiėmimas ir pristatymas į namus organizuojami bibliotekos darbo valandomis (pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 10 iki 18 val., penktadieniais – nuo 10 iki 17 val., šeštadieniais karantino laikotarpiu neaptarnaujame). Karantino laikotarpiu atvykę į biblioteką, spauskite skambutį (jis yra prie lauko durų kairėje pusėje).

Sekite nuolat atnaujinamą informaciją mūsų interneto svetainėje www.labiblioteka.lt ir socialiniuose tinkluose.