Lietuvos aklųjų biblioteka skelbia konkursą Metodininko (-ės) tyrėjo (-os) pareigoms užimti.

Kokie darbai Jūsų laukia?

• Būsite atsakingas už bibliotekos tyrimų metodikos kūrimą, tyrimų vykdymą, ataskaitų rengimą, rezultatų pristatymą ir parengimą publikavimui;
  • Ieškosite informacijos apie paskelbtus ir bibliotekos veiklai aktualius tyrimus, dalinsitės ja su kolegomis;
  • Administruosite informaciją apie tyrimų poreikį, planuosite tyrimų laiką ir eigą;
  • Bendradarbiausite su kolegomis vykdydamas tyrimus, apklausdamas respondentus, organizuodamas diskusijų grupes ar kitais būdais vykdydamas tyrimą;
  • Analizuosite gautus tyrimo rezultatus pagal kiekybinius ir kokybinius kriterijus bei pristatysite juos kolegoms ir kitiems suinteresuotiems asmenims;
  • Analizuosite užsienio bibliotekų, aptarnaujančių vartotojus, negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto, veiklą;
  • Rinksite statistiką, analizuosite ir apibendrinsite rezultatus;
  • Rengsite ir akredituosite edukacijų ir mokymų programas;
  • Kadangi dirbsite komunikacijos skyriuje, bus visos galimybės įsilieti į šias veiklas, kurti bibliotekos įvaizdį ir dalintis idėjomis!

Ko tikimės iš pretendentų?

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas socialinių mokslų srityje;
  • Puikiai valdoma lietuvių kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Bent vienerių metų sociologinių tyrimų vykdymo patirtis;
  • Puikūs informacijos valdymo ir apdorojimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas rengti oficialius dokumentus kanceliarine kalba;
  • Darbas su statistinėmis programomis (pvz., SPSS ar puikūs darbo Excel įgūdžiai);
  • Anglų kalba B1 ar aukštesniu lygiu;
  • Orientacija į rezultatą, pareigingumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, lankstumas.

Mes siūlome:

• darbą draugiškoje, „nevaldiškoje“, klientu besirūpinančioje komandoje, kur visos jūsų idėjos – išgirstamos ir vertinamos;
  • galimybę bent maža dalele pakeisti pasaulį – biblioteka „jaunėja“, auga ir tobulėja, plečia klientų ratą, renovuoja pastatą, keičia įvaizdį – jūsų iniciatyva mums be galo reikalinga!

Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB, arba LABiblioteka) – vienintelė biblioteka Lietuvoje, aptarnaujanti asmenis (ne tik neregius!), negalinčius skaityti įprasto spausdinto teksto. Veikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Mūsų tikslinė grupė – vaikai, turintys skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų; asmenys, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, ilgai išbūti sėdimoje padėtyje; žmonės, kurie dėl silpno regėjimo negali skaityti įprasto teksto. Mes įkūrėme ir valdome didžiausią Lietuvoje (virš 12 tūkst. pavadinimų) virtualią garsinių knygų platformą ELVIS. Bibliotekoje veikia pirmasis Lietuvoje disleksijos centras. Tikime, kad skaityti gali visi – ir drąsiai to siekiame!

Pareiginės algos koeficientas 6,2; 1091,20 eur.

CV siųskite el. paštu info@labiblioteka.lt iki liepos 15 d.