Nauja paslauga – knygomatas!

Nuo šiol jokio skubėjimo ir derinimosi prie bibliotekos darbo laiko! Naudodamiesi knygomatu, savo užsakytus leidinius galėsite atsiimti jums patogiu metu, 24 val.per parą! Knygomatą rasite kairėje pusėje, šalia įėjimo į naująsias bibliotekos patalpas (GerosiosVilties g. 10).

Kaip naudotis knygomatu?

1. Paskambinkite aptarnavimo numeriu Tel. 8 666 85 305 arba užsakykite leidinius el. paštu vilnius@labiblioteka.lt.

2. Sulaukite SMS žinutės, patvirtinančios, kad jūsų užsakymas jau patalpintas knygomate. Žinutėje bus nurodytas kodas, kurį suvedę galėsite atsiimti užsakymą.

3. Keliaukite į biblioteką ir liečiamąjame ekrane arba mygtukinėje klaviatūroje suveskite atsiėmimo kodą. Mygtukinėje klaviatūroje skaičiai išdėlioti po 3 didėjančia tvarka iš kairės į dešinę (4 eilutės po 3 mygtukus: viršutinėje - 1, 2, 3, antroje eilutėje - 4, 5, 6, trečioje - 7, 8, 9, ketvirtoje, apatinėje eilutėje - mygtukas Esc (jį spauskite jeigu įvesite ne tą skaičių), po jo - 0 ir mygtukas enter, kurį reikia spausti surinkus kodą, gautą sms žinute.

4. Teisingai surinkus kodą, automatiškai atsidarys durelės. Pasiimkite užakymą ir uždarykite dureles.

Patogaus skaitymo!