Peršokti į pagrindinį turinį

Naujos garsinės knygos įrašymo atmintinės LAB savanoriams

Naujos garsinės knygos įrašymo atmintinės LAB savanoriams

Nuo šiol LAB garso įrašų studijose Vilniuje ir Kaune apsilankę savanoriai ras naujas garsinės knygos įrašymo atmintines.

Naujasis atmintinių leidimas papildytas kruopščiai atrinktais įsimintinais daiktavardžių kirčiavimo pavyzdžiais. Taip pat atsirado skaitvardžių, moterų pavardžių kirčiavimo bei kirčiuočių pavyzdžiai, kurie padės išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų. Be to, atnaujintas internetinių žodynų sąrašas, kuriuo rekomenduojame naudotis, abejojant dėl taisyklingo žodžių kirčiavimo.

Atmintinėje savanoriams pateikta visa informacija, kurios gali prireikti knygos įgarsinimui dirbant „Adobe Audition“ programa: pradedant įrašo garso lygio nustatymu, baigiant taisytinos vietos paieška faile. Pateikta pirmo skirsnio įrašymo, išnašų įgarsinimo tvarka. Paaiškinama, kaip iškirpti nereikalingą žodį ar sakinį, kaip pataisyti ne taip perskaitytą žodį, kaip ištrinti įrašyto teksto dalį ar perkelti jį į kitą vietą, kaip įterpti pauzę ar surasti taisytiną vietą faile.

Atnaujintoje atmintinėje išsamiai paaiškinta, kaip rezervuoti bei pačiam atšaukti pasirinktą garso įrašų studiją, naudojantis nauja LAB informacine sistema. Skaitmeninė LAB garsinės knygos įrašymo atmintinės versija LAB savanoriams išsiųsta el.paštu.

N.67

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"