Peršokti į pagrindinį turinį

Parengta medijų raštingumo metodika regionų bibliotekų specialistams

Parengta medijų raštingumo metodika regionų bibliotekų specialistams

Lietuvos aklųjų biblioteka, kartu su kitomis apskričių viešosiomis bibliotekomis, įgyvendino projektą „Apskričių viešųjų bibliotekų specialistų kompetencijų kėlimas“, kurio tikslas - kelti Lietuvos bibliotekų specialistų medijų raštingumo ir kultūrinių bei edukacinių renginių organizavimo kompetencijas, taip prisidedant prie kokybiškesnių paslaugų teikimo vartotojams. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projekto metu suorganizuota 11 mokymų – 8 kultūrinių ir edukacinių renginių organizavimo srities mokymai ir 3 medijų raštingumo mokymai. Nagrinėjome šias medijų raštingumo temas:

  1. „Propaganda, kritiškas medijų pateikiamos informacijos vertinimas“. Lektorė – žurnalistė, komunikacijos specialistė ir dėstytoja Laura Sėlenienė.

  2. „Prasmingo turinio kūrimas“. Lektorė – prekinių ženklų kūrėja, tendencijų prognozuotoja, rinkos analitikė, ir dėstytoja Victoria Dias.

  3. „Podcast (tinklalaidžių) kūrimas: kūrybinis ir techninis aspektai“. Lektoriai – „Nara.lt“ specialistai, podkastų vedėjai ir prodiuseriai Karolis Vyšniauskas ir Katažina Bitovt.

Bibliotekų specialistai įgytas žinas panaudojo regionų bibliotekoms skirtai medijų raštingumo mokymų programai sukurti.
Mokymų metodiką galima rasti čia: Medijų raštingumas.

N.184

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"