Peršokti į pagrindinį turinį

Spalis – disleksijos pažinimo mėnuo!

Spalis – disleksijos pažinimo mėnuo!

Ketvirtus metus iš eilės prie pasaulinės iniciatyvos „Go Red for Dyslexia“ jungiasi ir Lietuva.

Labai svarbu disleksiją atpažinti ir nustatyti ankstyvame amžiuje, kad vaikai galėtų mokytis tokiu pat tempu, kaip ir jų bendraklasiai, todėl skatiname visus tapti šios iniciatyvos dalimi ir padėti sau, artimiesiems, kolegoms ir, žinoma, mokiniams bei jų tėvams suprasti, kas yra disleksija.

Kaip galite prisidėti?

  • Sukūrėme pluoštą įvairių vizualių sprendimų bei parengėme informacijos disleksijos tema. Kviečiame drąsiai naudoti, siųstis, spausdinti, kabinti, klijuoti, dalinti ar kitais būdais skleisti žinią apie disleksiją!
  • Interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose „perdažykite“ savo logotipą raudonai, taip solidarizuodamiesi su disleksiją turinčiais mokiniais, kurių sąsiuviniai „raudonuoja“ klaidomis.
  • Jeigu nebijote didesnių elektros sąskaitų, nušvieskite savo pastatą raudonai.
  • Patiriantiems skaitymo sunkumų, rekomenduokite virtualią ir nemokamą garsinių leidinių biblioteką ELVIS – čia yra įgarsintos mokiniams rekomenduojamos literatūros ir daug garsinių knygų prasmingam laisvalaikiui!
  • Disleksijos pažinimo veiklas ir iniciatyvas fiksuokite nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir dalinkitės socialiniuose tinkluose su grotažymėmis #PažinkDisleksiją, #DisleksijosPažinimoMėnuo2023 ir #GoRedForDyslexia.

Naudinga informacija#PažinkDisleksiją #DisleksijosPažinimoMėnuo2023
#GoRedForDyslexia

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"