2022-11-21 Baigiamasis renginys „Literatūrinis Adakavo ruduo“

Lapkričio 21 d. Adakavo socialiniuose paslaugų namuose (ASPN) vyko šiltas ir jaukus projekto „Garsiniai leidiniai buria bendruomenes“ baigiamasis renginys „Literatūrinis Adakavo ruduo“. Gausiai susirinkusiems žmonėms trumpai pristatėme įgyvendintas projekto veiklas, pasidžiaugėme prasmingu bendradarbiavimu ir įgyta patirtimi, o skambiu baigiamuoju akordu tapo – susitikimas su rašytojais ir dainininkais. Garsinių skaitymų metu, savo kūrybą pristatė rašytoja Gintarė Adomaitytė, o jos padovanotus kūrinius Adakavo bendruomenė nuo šiol galės rasti ir vietinėje ASPN bibliotekoje. Rašytojas Alvydas Valenta savo kūrybą skaitė iš Brailio raštu išleistos knygos, dėl ko sulaukė nuoširdaus žmonių dėmesio ir šiltų rankos paspaudimų. Renginį vainikavo šių namų gyventojo Vlado Čepliausko ir dainininkės Renatos Gužauskienės parengta spalvinga muzikinė programa. Nuoširdžiai dėkojame direktorei Kristinai Anulienei, kitiems ASPN darbuotojams ir gyventojams už suteiktą galimybę kartu dirbti ir pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Projektas „Garsiniai leidiniai buria bendruomenes: specialiosios bibliotekos, socialines paslaugas teikiančių įstaigų ir vietos gyventojų bendradarbiavimo modelis“ iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos lėšomis. Projekto vadovė Janina Vileikienė.