Peršokti į pagrindinį turinį

Joga – kūno, proto ir dvasios jungtis (Vilniuje ir nuotoliu)

2022 m. gegužės 26 d. 15:30 val.
Sivananda jogos vedantos centras (M. K. Čiurlionio g. 66, Vilnius)

Pažink jogą kartu su jogos mokytoja Durga Devi ir Sivananda jogos vedantos centro komanda! Penktoji iš septynių sporto programų, skirtų neregiams ir prastai matantiems žmonėms, lydinti netrukus virtualioje bibliotekoje ELVIS pasirodančią Sivananda jogos vedantos centro knygą garsiniu EPUB formatu „Joga. Išsamus jogos vadovas visiems“, vyks Vilniuje, Sivananda jogos vedantos centre (M. K. Čiurlionio g. 66, Vilnius), gegužės 26 d. 15:30 val.

Esi iš kito miesto? Pasiruošk kilimėlį, pagalvėlę ir junkis nuotoliu: https://bit.ly/3Jk5I9D

Dalyvaudamas įsivertink savo sveikatos būklę (už ją esi atsakingas pats) ir nedaryk pratimų, kurių tau nerekomenduoja gydytojai (nors treneriai yra informuoti ir nieko ekstremalaus ar pavojingo tau nesiūlys, bet – atsarga gėdos nedaro).

Norą skaityti knygas apie sportą ir sportuoti namuose išreiškė ELVIS ir LAB skaitytojai. Jūsų norus sutalpinome į projektinę paraišką, o gavę finansavimą garsiniu EPUB formatu parengėme 7 leidinius sporto tema. Sporto renginyje „Joga – kūno, proto ir dvasios jungtis“ galėsi praktiškai išbandyti pilateso pratimus, o vėliau, išstudijavęs knygą „Joga. Išsamus jogos vadovas visiems“, sėkmingai tęsti praktiką namuose!

Atkreipk dėmesį: renginyje bus fotografuojama. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne veidams, o bendrai atmosferai. Ateidamas į renginį, sutinki atsidurti LAB fotografų pagautame kadre!

Šis renginys – tai LAB vykdomo projekto „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“ (SRFKT-2021-1-0134) veikla. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Daugiau apie projektą.

Draugai ir partneriai:

jogos mokytoja Durga Devi ir Sivananda jogos vedantos centro komanda

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"