Peršokti į pagrindinį turinį

Pilatesas – mankšta giliesiems raumenims (Panevėžyje ir nuotoliu)

2022 m. gegužės 18 d. 13:00 val.
Lietuvos aklųjų biblioteka Panevėžio padalinys Staniūnų g. 66

Pažink pilatesą kartu su viena geriausių trenerių Lietuvoje, judesio studijos „Jurga ne spurga“ įkūrėja Jurgita Valkiūniene! Ketvirtoji iš septynių sporto programų, skirtų neregiams ir prastai matantiems žmonėms, lydinti netrukus virtualioje bibliotekoje ELVIS pasirodančią Audros Avizienis knygą garsiniu EPUB formatu „Mankštos anatomija. 501 pilateso pratimas“, vyks Panevėžyje, LAB padalinyje, gegužės 18 d. 13 val.

Esi iš kito miesto? Pasiruošk kilimėlį, pagalvėlę ir junkis nuotoliu: https://bit.ly/3uXhNMV

Dalyvaudamas įsivertink savo sveikatos būklę (už ją esi atsakingas pats) ir nedaryk pratimų, kurių tau nerekomenduoja gydytojai (nors treneriai yra informuoti ir nieko ekstremalaus ar pavojingo tau nesiūlys, bet – atsarga gėdos nedaro).

Norą skaityti knygas apie sportą ir sportuoti namuose išreiškė ELVIS ir LAB skaitytojai. Jūsų norus sutalpinome į projektinę paraišką, o gavę finansavimą garsiniu EPUB formatu parengėme 7 leidinius sporto tema. Sporto renginyje „Pilatesas – mankšta giliesiems raumenims“ galėsi praktiškai išbandyti pilateso pratimus, o vėliau, išstudijavęs knygą „Mankštos anatomija. 501 pilateso pratimas“, sėkmingai tęsti praktiką namuose!

Atkreipk dėmesį: renginyje bus fotografuojama. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne veidams, o bendrai atmosferai. Ateidamas į renginį, sutinki atsidurti LAB fotografų pagautame kadre!

Šis renginys – tai LAB vykdomo projekto „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“ (SRFKT-2021-1-0134) veikla. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Daugiau apie projektą.

Draugai ir partneriai:

judesio studijos „Jurga ne spurga“ įkūrėja Jurgita Valkiūnienė

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"