Peršokti į pagrindinį turinį

Susitikimas su skaitytojais "LAB – mano biblioteka" (Kaune ir nuotoliu)

2023 m. kovo 28 d. 14:00 val.
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Kauno padalinys Savanorių pr. 204a
Metus pradėti susitikimu su skaitytojais jau tampa LAB tradicija. Šie metai – ne išimtis!

Esame pasirengę išgirsti visus ELVIS ir LAB skaitytojus, pasidalinti praėjusių metų darbais ir papasakoti apie tai, ką planuojame šiemet. O planų turime daug: papasakosime apie keliones po Lietuvą pradėjusį ELVIS autobusą, pristatysime naujus, bet jau didelio susidomėjimo sulaukusius grotuvėlius, kalbėsime apie ELVIS mobiliąsias programėles, naujojo sporto projekto renginius.
 
Pristatysime ir tiflotyros ekspozicijos, kurią planuojame rengti Vilniuje, projektą. Pagrindinis šios ekspozicijos tikslas – parodyti, kaip regos sutrikimų turinčių žmonių bendruomenė prisidėjo prie Lietuvos visuomenės raidos, ir išsaugoti įdomiausias su tuo susijusias istorijas. Patirtis, žinias ir įvykius norime susirinkti iš jūsų. Tad jei turi istoriją, atsinešk ją ir papasakok!
 
Siekiame, kad mūsų darbai atlieptų tavo ir visų, negalinčių skaityti įprastai, poreikius, todėl tikimės drąsių pokalbių, aštrios kritikos, netikėtų siūlymų ir nesibaigiančių klausimų! Juk LAB – tai mes, ir tik kartu galime sukurti biblioteką, į kurią norisi grįžt vėl ir vėl.
 
Pasimatome kovo 28 d. 14 val. LAB Kaune (Savanorių pr. 204a) ir nuotoliu:https://bit.ly/3kpOv8q 
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"