Peršokti į pagrindinį turinį

Knygos „Knyga vaikams apie koronavirusą“ pristatymas Bernardinų sode

2020 m. rugpjūčio 26 d. 17:30 val.
Bernardinų sodas (B. Radvilaitės g. 8A, Vilnius)

Rugpjūčio 26 d. 17:30 val. kviečiame į Bernardinų sodą, kur pristatysime naują, dar spaustuvės dažais kvepiančią knygą „Knyga vaikams apie koronavirusą“.

Taip jau atsitiko, kad pandemija visus informacinius kanalus užtvindė kasdieniais pranešimais apie COVID-19. Ši tema visuomenėje priimama dvejopai – vieniems ji kelia pyktį, kiti tuo tarpu nekantriai laukia naujienų. Ir nors mums, suaugusiems, žiniasklaidoje pateikiama informacija yra suprantama, dažnas, turintis vaikų, susiduria su sunkumais: kaip vaikui papasakoti situaciją? kaip atsakyti į visus kylančius klausimus suprantama kalba?..

Tėvams į pagalbą atskuba Lietuvos aklųjų biblioteka, vos prieš kelias dienas pagal Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamą projektą „EINAM: Lietuvos aklųjų bibliotekos specialistų kvalifikacijos tobulinimas“ išleidusi knygelę „Knyga vaikams apie koronavirusą“. Nors internete nuo pandemijos pradžios jau yra laisvai prieinamų panašaus pobūdžio leidinių, ši knyga kitokia. Knyga pažymėta „Easy to Read“ ženklu, nes parengta lengvai suprantama kalba ir pritaikyta intelekto negalią turintiems asmenims. Taip pat ją testavo VšĮ „Betzatos bendruomenė“ ir Disleksijos stovyklos vaikai. Knygos rengime dalyvavo ekspertas konsultantas prof. Graham Medley, mokytojai, vaikų psichologai, o „Easy to Read“ formatu pritaikė ekspertė Jūratė Žeimantienė. Tad drąsiai rekomenduojame!

R.145

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"