Peršokti į pagrindinį turinį

Penki Tibeto pratimai: paprastai sveikatos link (Kaune ir nuotoliu)

2022 m. balandžio 28 d. 14:00 val.
VšĮ LASS pietvakarių centras, Savanorių pr. 206

Pažink Tibeto pratimus kartu su viena geriausių jogos instruktorių Aiste Burnyte! Antroji iš septynių sporto programų, skirtų neregiams ir prastai matantiems žmonėms, lydinti netrukus virtualioje bibliotekoje ELVIS pasirodančią Peter Kelder knygą garsiniu EPUB formatu „5 Tibeto pratimai“, vyks Kaune, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungo salėje (Savanorių 206, antras aukštas), balandžio 28 d. 14 val.

Esi iš kito miesto? Pasiruošk kilimėlį, pagalvėlę ir junkis nuotoliu: https://bit.ly/3DPWnW7

Dalyvaudamas įsivertink savo sveikatos būklę (už ją esi atsakingas pats) ir nedaryk pratimų, kurių tau nerekomenduoja gydytojai (nors treneriai yra informuoti ir nieko ekstremalaus ar pavojingo tau nesiūlys, bet – atsarga gėdos nedaro).

Norą skaityti knygas apie sportą ir sportuoti namuose išreiškė ELVIS ir LAB skaitytojai. Jūsų norus sutalpinome į projektinę paraišką, o gavę finansavimą garsiniu EPUB formatu parengėme 7 leidinius sporto tema. Sporto renginyje „Penki Tibeto pratimai: paprastai sveikatos link“ galėsi praktiškai išbandyti penkis Tibeto pratimus, o vėliau, išstudijavęs knygą „5 Tibeto pratimai“, sėkmingai tęsti praktiką namuose!

Atkreipk dėmesį: renginyje bus filmuojama ir fotografuojama. Filmuoja fantastiška komanda, kuri puikiai išmano savo darbą, kamerą valdo profesionaliai, kadrus pagauna estetiškus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne veidams, o bendrai atmosferai. Ateidamas į renginį, sutinki atsidurti trumpame vaizdo siužete ar LAB fotografų pagautame kadre!

Šis renginys – tai LAB vykdomo projekto „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“ (SRFKT-2021-1-0134) veikla. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Daugiau apie projektą.

Draugai ir partneriai:

Jogos instruktorė, „Downtown Yoga“ studijos įkūrėja Aistė Burnytė

LASS Pietvakarių centras

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"