Peršokti į pagrindinį turinį

Suitikimas su „Ignalinos pasakų" autoriais (Vilnius)

2022 m. gruodžio 8 d. 16:00 val.
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Skroblų g. 10 Vilnius

Šių metų vasarą pasirodė nedidukė aštuonių kūrėjų knygelė „Ignalinos pasakos“, kurioje sutilpo net 10 kūrinių ir puikios Daivos Molytės-Lukauskienės iliustracijos. Ši knygelė patraukli ne tik savo turiniu - nepaprasta ir jos atsiradimo istorija! Pernai VšĮ „Meno bangos“ organizuotos rezidencijos metu, knygos autoriai (Daina Opolskaitė, Daiva Molytė-Lukauskienė, Darius Rekis, Ilona Ežerinytė, Nijolė Kepenienė, Rasa Milerytė, Virgis Šidlauskas, Ona Jautakė ir idėjos sumanytoja Gintarė Adomaitytė) kartu gyveno „Saulėtekio“ kaimo turizmo sodyboje, keliavo po Ignalinos apylinkes, aplankė gražiausias vietas, bendravo, vakarojo, dalijosi savo jausmais ir įžvalgomis ir galiausiai rašė pasakas apie įdomiausias ir įspūdingiausias Ignalinos vietas.

Dabar, kai knyga jau parašyta, smalsu išgirsti kūrybinio proceso istorijas iš pačių kūrėjų lūpų, todėl gruodžio 8 d. 16 val. pasimatome bibliotekoje (Skroblų g. 10, Vilnius) kur turėsime išskirtinę galimybę su dalimi iš šių autorių susitikti gyvai!

Renginio metu savo patirtimis dalinsis Rasa Milerytė, Ilona Ežerinytė, Gintarė Adomaitytė ir Daiva Molytė-Lukauskienė, o ausų būgnelius maloniai virpins gyvos muzikos, gitaros ir violončelės, skambesys.

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"