Peršokti į pagrindinį turinį

Žurnalo „Metai“ pristatymas

2020 m. birželio 11 d. 17:00 val.
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Skroblų g. 10 Vilnius

Po ilgos pertraukos į biblioteką vėl grįžta šurmulys! Karantinas ne tik suvaržė mūsų laisves, bet ir išmokė vėl iš naujo džiaugtis mažais dalykais: susitikimais, bendravimu, akių kontaktu, pasivaikščiojimais gamtoje. Na o mes, iš to didelio ilgesio, esame pasirengę Jus pasitikti su trenksmu!

Birželio 11 d. 17 val. susitinkame švęsti laisvę, pasitikti išsiilgtą vasarą ir net paminėti artėjančias Antanines! Progų švęsti daug, todėl tikimės, kad per šiuos karantino mėnesius sustiprėjote, pailsėjote ir gerų emocijų prikaupėte tiek, kad nebus gaila dalintis jomis su aplinkiniais. Juk šypsenos užkrečiamos.

O dabar apie tai, kas jūsų laukia bibliotekoje. Pirmasis su jumis nekantrauja susitikti ir pristatyti naująjį (dvigubą!) mėnraščio „Metai“ numerį pats žurnalo vyriausiasis redaktorius Antanas Šimkus. Tad pasiruoškite didžio žurnalo dideliam pristatymui.

O kad ne tik ausys, bet ir siela džiaugtųsi, Antanus, Antaninas ir folkloro mėgėjus palinguoti ir padainuoti kvies ansamblis „Versmė“. Labai tikimės, kad oras džiugins ir galėsime smagiai leisti laiką pievoje šalia bibliotekos. Juk norėtųsi ir kaimynus palinksminti. Bet pažadame, kad blogas oras programos nepakoreguos, tiesiog persikelsime švęsti į biblioteką.

Iki greito susitikimo, mielieji!

R.130

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"