Skirk 1,2 proc. GPM, kad skaityti galėtų visi!

Ar žinai, kad iki gegužės 2 d. gali skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM), paremdamas tuos, kurių veikla tiki?
Mes visi kasmet į valstybės biudžetą sumokame 20 proc. GPM, tačiau turime išskirtinę galimybę nuspręsti, kur keliaus 1,2 proc. nuo šios sumos. Tai parama tiems, kurie tau rūpi, todėl verta gerai pagalvoti, kam ją skirsi!
Galbūt nežinojote, bet šią gyventojų pajamų mokesčio dalį galite skirti ir Ukrainai! Norėdami tai padaryti, paramos formoje įveskite šiuos duomenis: VšĮ „Mėlyna ir geltona“, gavėjo identifikacinis numeris: 303420560.
Jeigu Ukrainą remi kitais būdais, 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skirk mūsų bibliotekai – tebūnie tai tavo indėlis į prieinamo turinio ateitį Lietuvoje! Paramos formoje įveskite šiuos duomenis: Lietuvos audiosensorinė biblioteka, gavėjo identifikacinis numeris: 190758323.
Surinktą sumą skirsime leidinių reginčiųjų raštu įsigijimui ir pritaikymui specialiaisiais formatais, kad juos perskaityti galėtų tiek turintys disleksiją (skaitymo sutrikimą), tiek prastai matantys, tiek turintys kitų individualių poreikių, dėl kurių negali skaityti įprastai. Nes mes už tai, kad skaityti galėtų visi! O tu?

Kaip skirti 1,2 proc. paramą: https://www.youtube.com/watch?v=VVpaY-FFbKk