Peršokti į pagrindinį turinį

Baltoji lazdelė veda į biblioteką (Vilnius)

2022 m. spalio 13 d. 16:00 val.

Orams vėstant ir gamtai lepinant vis įvairesnėmis rudens spalvomis, norisi tik vieno – dailų pokytį kurti patiems. Tik nepagalvokite, kad kalbame apie pokyčius gamtoje – gamta ir taip geriausių architektų ir dizainerių kūrinys. Šį kartą kviečiame visus paminėti Baltosios lazdelės dieną ir prie garuojančios arbatos puodelio pasidalinti mintimis apie bibliotekos reikšmę jūsų gyvenimui, kartu ieškoti ir atrasti naujų idėjų veikloms, paslaugoms ar jūsų asmeninėms svajonėms įgyvendinti.

Ne paslaptis, kad metų sandūroje grįšime į atnaujintas bibliotekos patalpas, todėl skatiname svajoti drąsiai! Norite suburti senjorų klubą, organizuoti robotikos dirbtuves, žaidimų vakarus, protmūšius, parodas ar jau praktikuojamo užsiėmimo susitikimus perkelti į mūsų biblioteką? O gal patys nedrįstate, bet trokštate, kad visą organizacinį darbą perimtų mūsų kolegos? Naujos, šviesesnės, pačioms įvairiausioms lankytojų reikmėms pritaikytos erdvės ir įkvėpimo nestokojantis kolektyvas pasiruošę išgirsti tave ir kartu kurti biblioteką, kurioje gera būti!

Jei laukiate progos susitikti su bibliotekos direktore, pažerti pastabų ar patarimų leidybos, vartotojų aptarnavimo, išteklių, komunikacijos ar kitų skyrių kolegoms – mes labai jūsų lauksime spalio 13 d. 16 val. bibliotekoje Vilniuje (Gerosios Vilties g. 10).

O po visų kalbų mūsų ausis ir širdis džiugins vokalinis merginų ansamblis „CoCoMi“, atliekantis įvairaus muzikinio žanro dainas a-cappella! Šios merginos vertina bendravimą ir draugystę bei trokšta visu tuo pasidalyti su klausytojais.

 

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"