Peršokti į pagrindinį turinį

Meditacija: būties lengvumas (Vilniuje ir nuotoliu)

2022 m. balandžio 21 d. 16:00 val.

Pažink meditaciją kartu su vienu geriausių meditacijos mokytojų Lietuvoje Ryčiu Juozapavičiumi! Pirmoji iš septynių sporto programų, skirtų neregiams ir prastai matantiems žmonėms, lydinti netrukus virtualioje bibliotekoje ELVIS pasirodysiančią Matthieu Ricard knygą garsiniu EPUB formatu „Meditacijos menas“, vyks Vilniuje, LAB salėje, balandžio 21 d. 16 val.

Esi iš kito miesto? Pasiruošk kilimėlį, pagalvėlę ir junkis nuotoliu: https://bit.ly/3xb4PO9

Norą skaityti knygas apie sportą ir sportuoti namuose išreiškė ELVIS ir LAB skaitytojai. Jūsų norus sutalpinome į projektinę paraišką, o gavę finansavimą garsiniu EPUB formatu parengėme 7 leidinius sporto tema. Sporto renginyje „Meditacija: būties lengvumas“ galėsi praktiškai išbandyti meditaciją, o vėliau, išstudijavęs knygą „Meditacijos menas“, sėkmingai tęsti praktiką namuose!

Atkreipk dėmesį: renginyje bus filmuojama ir fotografuojama. Filmuoja fantastiška komanda, kuri puikiai išmano savo darbą, kamerą valdo profesionaliai, kadrus pagauna estetiškus. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas ne veidams, o bendrai atmosferai. Ateidamas į renginį, sutinki atsidurti trumpame vaizdo siužete ar LAB fotografų pagautame kadre!

Šis renginys – tai LAB vykdomo projekto „Sveikatingumo programų pritaikymas regos negalią turintiems vartotojams“ (SRFKT-2021-1-0134) veikla. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, lėšomis. Daugiau apie projektą.

Draugai ir partneriai:

meditacijos mokytojas Rytis Juozapavičius

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"