Peršokti į pagrindinį turinį

Skaitytojų klubo susitikimas (Vilniuje ir nuotoliu)

2022 m. balandžio 25 d. 16:00 val.

Ukraina privalo išlikti mūsų dėmesio centre, todėl balandžio 25 d. 16 val. skaitytojų klube kalbėsime apie Sergėjaus Loiko knygą „Oro uostas“. Šis leidinys - tikrais faktais grindžiamas romanas apie Ukrainos karių kovas su prorusiškais separatistais bei Rusijos karinėmis pajėgomis per 242 dienų trukusią Donecko oro uosto apgultį. S. Loiko buvo vienintelis užsienio žurnalistas ir fotografas, kuriam tada pavyko patekti į sugriautą oro uostą ir keletą dienų gyventi drauge su narsiais jo gynėjais.

Sergejus Loiko – „Los Angeles Times“ korespondentas ir fotografas, specialiai siunčiamas dirbti ten, kur vyksta karai ir ginkluoti konfliktai. Per tą laiką jis parašė daugiau kaip tūkstantį straipsnių ir paskelbė daugiau kaip 600 nuotraukų. Jo straipsniai, nuotraukos – iš ginkluotų konfliktų, revoliucijų bei karų Kalnų Karabache, Rumunijoje, Tadžikistane, Čečėnijoje, Gruzijoje, Afganistane, Irake – buvo spausdinami šimtuose laikraščių ir žurnalų visame pasaulyje.

Ukrainos revoliuciją ir vėliau prasidėjusį karą S. Loiko fotografavo bei apie tai rašė nuo pirmosios dienos – 2013 m. lapkričio 30-osios iki 2015 m. vasario.

2015 m. už darbą Ukrainoje vykstančiame kare S. Loiko pelnė vieną svarbiausių JAV žurnalistikos premijų „Overseas Press Club Bob Considine Award“.
Jeigu dar neskaitei, knygą rasi virtualioje bibliotekoje ELVIS: https://elvislab.lt/leidiniai/10116

Pasimatome bibliotekoje Vilniuje (Gerosios Vilties g. 10) ir nuotoliu: https://bit.ly/3KKXA3G

2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"